Teksti Origjinal

Nëse sonte je merzitur
S'ke me kend te flesh
Eja sonte ti tek une nuk kalohet nata vet
nese sonte s'te merr gjumi
endrrat te mundojn eja sonte ti tek une naten ta kalojm

Ref:Je penduar ,je penduar Tash po e kupton
Por Kjo Zemer e Lenduar Falje nuk Pranon
Sonte vetem edhe sonte dua te Ledhatoj te t'i puth buzet e tua sa shume te deshiroj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020