Teksti Origjinal

Eja eja kacurrele
cupurake goje sheqerre 2x
amanaman

ref:
kush te don ma shume mami a babi
tash nuk je evogel te don djali

Stina ime eshte Pranvera te zgjodha nder lulet tjera 2x
amanaman

ref:...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021