Teksti Origjinal

Njat gershet ti a s'ma fal x2
Per ty poet isha ba x2

Njat gershet ti me ma fal
Per ty poet isha ba x2

Po t'jetoj me ty
Une mbetem i ri x2

Ref...x2
Sa here jam me ty
Koha me duket e shkurt
Dita me behet ore
E ora minut

Dashunia grope pa fund
Kush ka ra ma nuk del kurr x2

Zjarri zjarri djeg zemrat
Ti me je ti me je jeta x2

Ref...x2
Sa here jam me ty
Koha me duket e shkurt
Dita me behet ore
E ora minut

...

Ref...x2
Sa here jam me ty
Koha me duket e shkurt
Dita me behet ore
E ora minut

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021