Teksti Origjinal

aman e kam dasht ni zambak te bardh
o me mashtroj moj nane me mori ne qaf .....refx2

pa shiko si rjedhin lotet e mia
ne mes nesh ka lindur dashuria..
ref x 2

aman mos ma kthe koken me nje an..
o me gjith zemer moj un te kam dasht... ref x 2

pa shiko si rjedhin lotet e mia
ne mes nesh ka lindur dashuria..
ref x 4

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020