Teksti Origjinal

Me vnu doren nzemer, me fol drejt une kam qen i mir per ty
Po ti te mirat i harrove shpejt
ndaj nuk jemi bashk te dy(3
Ti rrenove krejt c'ka kemi
ndaj te lumtur smund te jemi
as une as ti..

REF: Ama nje arsye.nje se paku
per akuzat qe mi ke baa
A ja vlejten fjalt e hallkut
me i degjue me u nda//2

Vnoje gishtin n'krye e fol drejt
a je e lumtur tash
ti te mirat i harrove shpejt
a mban mend kur te thash
gabimet nuk ti fali mo
Ashtu si deshe ti u ba
as une as tii

REF: Ama nje arsye.nje se paku
per akuzat qe mi ke baa
A ja vlejten fjalt e hallkut
me i degjue me u nda//2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020