Teksti Origjinal

O sa qikat paskan dal paska qika per qdo djal ndaq zeshkane ndaq bjondina ja shtojn nates bukurin

reff:
lum e lum o djem qika kallabllak cila ju pelqen ju qoft me nafak
lum e lum o djem jetojeni qastin kjo nate me nuk vjen hajt shfrytzoje rasTIN

Sa ka qika ne ket bote zgjatma jeten mua o zot . Sa kem ymer te jetojm mos me le me izhig te shkoj

reff: 2 x
lum e lum o djem qika kallabllak cila ju pelqen ju qoft me nafak
lum e lum o djem jetojeni qastin kjo nate me nuk vjen hajt shfrytzoje rasTIN

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021