Teksti Origjinal

aje ti ajo
un me nuk te njo
edhe pse te sho
tlutem me beso
sonte mos do qaj
e di se nuk ka faj
e tash le te rrjedh vetem loti i saj

reff.
nese pyet ndojher per mua
asgje tlutem asgje tlutem ti mos i thuaj
mos i thuaj as mos i trego
tash kur po e sho
tash kur po e njo kush ishte ajo

se di aje ti
sbesojm ne syt e mi
edhe pse e di sa afer te kam tanii
por edhe nese qaj
nuk esht se un kam faj
syt me jan verbuar ne men smund ta mbaj

nese pyet ndojher per mua
asgje tlutem asgje tlutem ti mos i thuaj
mos i thuaj as mos i trego
tash kur po e sho
tash kur po e njo kush ishte ajo

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020