Teksti Origjinal

jo rap for life
jeay bech m-g double-m
mother fuckezz

double-m
se vim na dridhet veni
kur hym na ju krejt po kceni
mother fucker kush se di
double-m ne sken tani
kto cuca menojn
se rrepin jan tu bo
i kam une te gjitha
per me kon i pari
e kam une pistolen
jeten hic sta fali
i boj rimat me tgjujt
e jo me tregu
e kom 9milimetrin
e zbraz kur un du
e jam shqiptar ne zemer
e jam shqiptar ne gjak
vleren e shqiptarit e maj sa me nalt
nga jugu ne veri
nga kosova ne shqipni
kush esht shqiptar
cohu e kurr mos rri

Ref;2
kush se di si klabi cohet
le tvi e ti trgohet
me 3 fletca bojm dhe L
M-G Double-M te gatshem per cdo gje

M-G

Hej jow M-G nkllapa
vjen kadal me hapa
kan e kan kalokam
u nez u flak toka
vec ijer un po tfoli
edukaten mu ma nxorri
kjo anten shum po tkap
zoni im esht nji hap
esht shum nalt smunesh me e kap
pak po flas spo gaboj
rimat un po ti rreshtoj
nuk jom mbret por mbreteroj
me fjal si plumba ju shkatarroj
jo M-G ska burr qe mnali
per ket loj jeten e fali
ca po mthu ca po tthem
raki kom pi e nuk po mzen
ene tash vjen M-G si emblem
me tmiret per fam
mkan msu mos tkendoj
qe ktu ku jam
i pershendes e i rrespektoj

Ref;2
kush se di si klabi cohet
le tvi e ti trgohet
me 3 fletca bojm dhe L
M-G Double-M te gatshem per cdo gje

e jow hah
tgatshem per cdo gje motherfuckezzzzz
K R C
hahah
M-G
Double-M
motherfuckezzzzzzz

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020