Teksti Origjinal

Kajranfili kuq si gjaku
Mu me te m'ka zan meraku x2

Mu me te me ka zene maraku
Me ate djale prej Shijaku x2

Pa ndegjo moj trendafile
Moj ja ben djalit me hile x2

Eshte i ri e s'duron dot
Mos ja mbush shamine me lot x2

Fjalen une ty ta kam dhane
Edhe une ty ta jap besen x2

Hajde pra te rrime bashke
Sa me shpejte ta bejme fejesen x2

...

Hajde pra te rrime bashke
Sa me shpejte ta bejme fejesen x2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021