Teksti Origjinal

2x synin po ma lune fjal po me gjun une jam ka boj seri qka po don ky njeri

2xref: meshkujt llafazan kaj behane kan jan avanturista dojn sa te mushet lista

2x provokimet lej me ni an ne sy do me ta than si besoj fjalt nga goja me ndarje soset loja

3xref: meshkujt llafazan kaj behane kan jan avanturista dojn sa te mushet lista

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021