Teksti Origjinal

flisnin baba edhe nana cilen vajze e dashuron zemren mu ma mori njana ma e mira nga tirana

edhe pse larg syve afer zemres je dashurova syt e tu te ziiiiii pyesin pyesin e kujna je jam e djalit prishtinali

prishtine tiran tiran edhe prishtine shkojne e vine tunelit udhes re te tjerte si ne qe gjeten dashurin prej tiran tiran edhe prishtine ,prishtine tirane , tiran edhe prishtine shkojne do te vine dasmoret me tupane me flamur dhenderr ne prishtine mori nuse ne tirane

kam takuar bukuroshe shume bjondina e zeshkane vetem ti zemren ma joshe moj e mira prej tiranes

dashuria jone qdo dite po na afron kilometrat nuk kane rendesi zemra rrahe zemra rrahe veq ta takon ate djalin prishtinaliiiiiiiii

prishtine tirane tiran edhe prishtine shkojne e vijne tunelit udhes re te tjerte si ne qe gjeten dashurin , prej tirane ,tiran edhe prishtine ,prishtine tirane tiran edhe prishtine do te vine dasmoret me tupane me flamur dhennderr ne prishtine mori nuse ne tirane 2x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020