Teksti Origjinal

Kupto se dashuria jone nuk eshte me shume vetem se numer ndoshta kjo te aktivizon te mos jesh monoton
Per 1 gje i bindur t jesh une sjam femer qe lus kur bonusi i dashurisë me ty zemer është minus

2x Un plus e ti minus ke tipare shume negative punet mir i llogaris kam permasa eksplozive

Kupto se dashuria jone nuk eshte me shume vetem se numer ndoshta kjo te aktivizon te mos jesh monoton Per 1 gje i bindur t jesh une sjam femer qe lus kur bonusi i dashurisë me ty zemer esht minus

2x Un plus e ti minus ke tipare shume negative punet mir i llogaris kam permasa eksplozive

Ti je tip qe ke deshir femrat edhe lluksin mbledhes prit e llogarit ta ndryshoj statusin

2x un plus e ti minus ke tipare shume negative punet mir i llogaris kam permasa eksplozive

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021