Teksti Origjinal

nuk ka dite as kanar
qe sjam duke qare
a e din zemres qka mi ke ba
hajde mos vono
zemren ma shero
a e din sa shume te du
ref: pse je largu
kush tka fol keq per mu 4x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021