Teksti Origjinal

auan e bi superstar heret nisem per ne shkoll vishem uniform enderroj te behem ylli me i madh ne bot heret nisem per ne shkoll vishem uniform vajza e mesimeve e naten enderroj se kem tjeter jantar jam vash e skenave ka diqka qe zemren e ushqen daj te lumt per arogjen pra ne emer kemi jet qdo emer qka po thet pra roderika ja del auan bi a super star auan bi si hannah montana fam sa shum e rrefektor sa her ajo del ne televizor auan bi bi bi a super star dua te jem si hannah montana yll i qiellit kosovar te bej shikim si hannah montana si hannah montana si hannah montana ua heret nisem per ne shkolle vishem uniform enderroj te behem ylli me i madh ne bot superstar ka diqka qe zemren e ushqen daj te lumt per arogjen pra ne e kemi jet qdo emer qka po thet pra roderika ja del auan bi a superstar auan bi si hannah montana fam sa shum e rrefektor sa her ajo del ne televizor auan bi bi bi a superstar yll i qiellit kosovar te bej shikim fam si hannah montana ref3 auan bi bi bi a superstar e uan bi si hannah montana fam si hannah montana ref 3 superstar

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021