Teksti Origjinal

(x2)
Jena na ku jena , jeten na e kena
qashtu qysh e bojna

Kerko per Jeten edhe mos u ndal
Vallzo per Jeten edhe mos u ndal
Qendro kurr smundesh me pran meje ma
Beso se kurr kurgjo hala su ndal

(x2)
Zemer ty te Ndjeeej
Shpirti ty te Ndjeej

(x2)
Lujna na sa Lujna
edhe apet mujna, forcen na githmone e kem

Kerko per Jeten edhe mos u ndal
Vallzo per Jeten edhe mos u ndal
Qendro kurr smundesh me pran meje ma
Beso se kurr kurgjo hala su ndal

Zemer ty te Ndjeeej
Shpirti ty te Ndjeej

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020