Teksti Origjinal

Shum kujtime ka kjo zemra ime
ky shpirti im
Shum kujtime mi le lendime
dhimbje pa mbarim

Sa e bukur ishe zemra foli ndryshe
nuk me deshte fort
Me dole tradhtare

Ref (2x):
Ti je e mire se edhe une kam zemer
sikur ti njesoj ti je mire se prap
te une do te kthehesh jo me ste pranoj

1 her zemra falet
1 her zemra ndalet

Kurr sum don tradhtija mbaron dashuria

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020