Teksti Origjinal

.......................................................
Po vi me ni send qe tlo pa mend tfundosi me ferkem
Ni shqipe krejt i trent qe ta kall ket instrument
Un jom si orkester ..... me shum nota
Ja di vleren muzikes per ata boj veq hita

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020