Teksti Origjinal

Malli me ka marr me ti pa ata dy syt e tu
Malli me ka marr me te than zemer se te du
Malli me ka marr te me kthehesh te te them me fal
Malli me ka marr se pa ty nuk mun te jem i gjall

I vetmuar jam e hallin kush sma din
2 Pa ty asgje skam kthehu zemer ti

1 Ref...
Nuk di qfar haku per ty po laj...
Dikur i lumtur e tash po qaj
Nese ke zemer ti me kupto
Kthehu e me shero...

Fati im i keq m'ka percjell,me vite ne ket jet
Fati im i keq qenka shkruar pa ty me mbet vet
Malli me ka marr te me kthehesh te te them me fal
Malli me ka marr se pa ty nuk mun te jem i gjall

I vetmuar jam e hallin kush sma din...
2 Pa ty asgje skam kthehu zemer tii

2 Ref...
Nuk di qfar haku per ty po laj...
Dikur i lumtur e tash po qaj
Nese ke zemer ti me kupto
Kthehu e me shero.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020