Teksti Origjinal

pa te marr sdo te lè un si ty sgjeta asnjo ma jep se von eshte numrin e dhomes ti prap kas e bon diqka po me rrotullon do ti harxhoja edhe milionat nese sje vet ti mos ja trego burrit sonte nuk t'lo sikur tjet hera e fundit te premtoj se kjo ver eshte vera e duhur djelli doje vet ta them prej zemres time ske qka me ban kastile synin ma rrotullon e di qe ty takon hajde ti hidhe hidhe per mua dridhe dridhe syrin ma rrotullon e di qe ti ta don falmi kto net lerem tè tè puth njè her ta ndjej aromèn shqer e èmbèl tè lutem mos fle jam un qè tè flas shum qet plazhin na zgjoje neser nè mengjes nese sje vet ti mos ja trego burrit sonte nuk t lo sikur tjet hera e fundit tè premtoj se kjo ver eshte vera e duhur djelli doje vet ta them prej zemres time ske qka me ban kastile synin ma rrotullon e di qe ty takon hajde ti hidhe hidhe per mua dridhe dridhe syrin ma rrotullon e di qe ti ta don ta them prej zemres time ske qka me ban kastile synin ma rrotullon e di qe ty takon hajde ti hidhe hidhe per mua dridhe dridhe syrin ma rrotullon e di qe ti ta don

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020