Teksti Origjinal

u magjepsa nga syt e tu,
u magjepsa nga qenia jote,
si nje thesar un mbaj dashurin qe ma dhurove

je tiii ajo qe jeten shpirtin tim i jep
je ti ajo qe zemren nuk ma le te qet
je tii ajo qe gjume smuj te bej ne sy,
je tii ajo qe lotet mua mi ke hy

u dashurova si nje femi
u dashurova pa thene asnje fjal
ne zemren time je vetem ti
si do qe ngroh boten ne te

u magjepsa nga syt e tu,
u magjepsa nga qenia jote,
si nje thesar ne shpirt te mbaj
dashurine qe ma dhurovee

je tiii ajo qe jeten shpirtin tim i jep
je ti ajo qe zemren nuk ma le te qet
je tii ajo qe gjume smuj te bej ne sy,
je tii ajo qe lotet mua mi ke hy

u magjepsa nga syt e tu,
u magjepsa nga qenia jote,

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020