Teksti Origjinal

Bima mu 1 Beat Po du e vra
Nuk o Kerr i mirr nëse se kom gra
Nuk o pidh i mir nëse se kom Qkap
Edhe neper kllik met pasirat

Bima mu 1 Beat Po du e vra
Nuk o i ransishem nese se kom sha
Nuk o Joint i mir nese se kom LLAK
Edhe neper kllik met pasirat

Tu pi Biff'i High Rolla
Merri qelsat pritem n`kerr se WE TAKIN OVER
Disa her ju msova
Po ton pe Qoni gishtin pa ju vet kerkush PACOVA
Kunder meje daheni COPA
Jom ma Beef se krejt LOPA
Cellebration tu cakru GOTA
Tu e jetu Qdo moment, ty t'doket SPOT'a
Po don mem mbyt koka ... OH SHIIT...
Po so kam Kari dej sa t'sillet rotta
Hajt Let n'daLet BOTA ( Fuck you )
E marr 1 Vi edhe Lidhna n`Shot'a
SINGULLAR Galica o Ka m`kcehet SHOTA ..
Jeni Gangstera me Fusnota ( ahaha )
Po fjalt jon shum t'kota ( BRAA )
Spo flej veq po KOtt'na
Po flliqna po n`dotna

Bima mu 1 Beat Po du e vra
Nuk o Kerr i mirr nëse se kom gra
Nuk o pidh i mir nëse se kom Qkap
Edhe neper kllik met pasirat

Bima mu 1 Beat Po du e vra
Nuk o i ransishem nese se kom sha
Nuk o Joint i mir nese se kom LLAK
Edhe neper kllik met pasirat

Po na mbyt Rilli ( REAL-i ) Nëper Qilla
Tu prit me Jetu n`Villa
Nuk pshtyva Rima po villa
Po doni HIP HOP t'flliq na e bim me Killa ( YESS )
Po Fol po nuk t'veta
T'kisha rra n`shpull po sma ban Shneta
E kom Ftyren per GazeTaa
Per REVISTA se ma e mir o Fleta
Sjom gurbet po u treta
Baj tulla e qoj tega
Viq o kam doken t'leta
Po du mu la n'shtat detna
E qaj repin qysh mu ka qa vetlla
Ju jeni t'but krofne petlla
Ju ka dal sorma
Si kurva tvjetra

Bima mu 1 Beat Po du e vra
Nuk o Kerr i mirr nëse se kom nga
Nuk o pidh i mir nëse se kom Qkap
Edhe neper kllik met pasirat

Bima mu 1 Beat Po du e vra
Nuk o i ransishem nese se kom sha
Nuk o GJoint i mir nese se kom LLAK
Edhe neper kllik met pasirat

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020