Teksti Origjinal

jehhh
okayy GOLD AG
Urban Beats 2012
For All Bitches Per krejt juve

po pritoj me sha po po han kar qaj piliqi
kjo o per shoqe tua e per ty o drin zatriqi
ski pun veq me mu pidh nane po ki pun me fansa
mledhi babapidhat hajdi n'koqe skeni shanca

cili pom pshtyn cili po lipin cili pe shan ktu Gold AG-n
kush po don me ja gjet shpin me tja qi krejt familin
per bajram dihet e dhezim a e ke ni qata me Besin (Klepto)
ti po thu qe se ki bo pse bash ty pidh po ta ngjesin

edhe n'telefon pata met thirr po numrin ja din Arjanit (Gold Ag)
qekjo o dhurat per ty qata qe e lype pej Bajramit
ma nuk t'shaj besen e ki veq kur t'zo krejt ko me ti qi
mos um lypni neper skeja se midis prishtine mki

qitu te Ulpiana qitu jom o nen qima
qitu ju qihet nana ktu o Made in Lugina
rune veten picimula mos e prishni atmosferen
sum ha kari se kush jeni jau qi famen e karrjeren EYYYYY

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021