Teksti Origjinal

Mori qik moj bukuri.
Ma ke qu shpirtin pesh.
2x.
Kur m'shikon o me ata sy.
Duket se kam lind per ty.

Ref 1x.

Jeta ime , t'qet te dera.
Po te pres qik qe 3 vera.

Qe 3 vera po te pres.
Kejt qa kam per ty i shes.

Do ta shes edhe oren.
Hajde qiko jepma doren.

Do ta shes tok e shpin.
Veq ti falma dashurin.

Shpesh te shoh ne kafiteri.
Me tranon me hijeshi .

Kur vallzon ti me huton.
Zemra veq per ty jeton.

Ref 1x.

Jeta ime , t'qet te dera.
Po te pres qik qe 3 vera.

Qe 3 vera po te pres.
Kejt qa kam per ty i shes.

Do ta shes edhe oren.
Hajde qiko jepma doren.

Do ta shes tok e shpin.
Veq ti falma dashurin.

Jeta ime , t'qet te dera.
Po te pres qik qe 3 vera.

Qe 3 vera po te pres.
Kejt qa kam per ty i shes.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021