Teksti Origjinal

Apo nusja jone moj ne valle moj ne valle
Apo nusja jone moj ne balle moj ne valle
apo po kercen me dhendrin e me dhendrin

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020