Teksti Origjinal

Eh si t'jetoj unë pa ty
Lot e mall gjithmonë në shpirt
Bëhesh sikur s'më ke njohur kurr
Të dua më thoshe dikur

Aman aman, ohhhh..
Eja se të pres
Mos më le të vdes
Ahhh ti je turp per ty
Ohhh ti je turp per ty

Eh sa shum vite ishe me mu
Sa të lumtur ishim ne
Nuk di shpirt kush t'mashtroj
Eh tash po don mem shti n'dhe

Aman aman, ohhhh..
Eja se të pres
Mos më le të vdes
Ahhh ti je turp per ty
Ohhh ti je turp per ty

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021