Teksti Origjinal

PJ 1 :

EJ LILA TI NIGJO PAK SE NE KET VEN UN SJELLA BOMB
EJ LILA NIGJO PAK SE TFUTA TY NE GJENDJE TROND
HEJ DAKU NIGJO PAK SE MU SEM ARRIN KURRGJO
JO VEC TI PO AS ATA ME TY JO O
UN PO TTREGOJ TY SE UNEH JAM ME NACU
PO DU ME TREGU SE KET E BOJ ME NACU
TI SE TI NK E DIN SE KUSH JOM
SE TI NK E DIN SE CA BOJ UNE JO
EJ KE NGEL TU QIT VEC LLAFE TKOTA
KUJTON SE RROTULLOHET VEC KA TI BOTA
POR JO ME RREJT SE TI MKE RREH NSHUPLAKA
PO JO MOR DJAL SE ASHTU TAFRON DATA
TI LILA TI SKE TARDHME SMUNESH ME ARRIT KURGJO
TI KE NGEL I SHOKU TASH E NUK PO DIN SE CA ME BO
NUK PO DIN SE CA ME BO

REF:

KTO NUK E DIN SE KU JAN TU SHKU KTO
KTO NUK E DIN SE KREJT KTO JAN GJYNOH
KTA JAN VEC FALLCA SE SARRIJN DOT KURRGJO
FLASIN PA LIDHJE SE ASNJO UN NUK I NJOH x2

PJ 2 :

OH PO JAN DO TIPA ANEJ NGA FACEBOOKU
QE PO HIQEN SI TRRIMA PO JAN RREPERA KALLCUKU
KTO NUK E DIN SE COSHT GANGSTERRLLIKU
KTO NUK E DIN CBOJ KUR NERVAT MHYPIN MU
MUNOHEN ME HY NEPER KONGET QE I BOJ
POR ASNJI PLAN QE EBON DOT SPO E REALIZON
KTO I LSHOJN DISAT PO I LSHOJN SHOKU PA ARSYE
KTO E DUN FAMEN PO FAMA NUK VJEN KOT PA VETDIJE
KUR NUK E DIN SE CA KARIN JAN TU BO
KUR ASNJONI PREJ TYNE DOT SPO LOGJIKO
CA ME PRIT PREJ KTYNE SE KREJT LLAFE I KAN KTA
HEJ O LALA GZO AQ SA KE EQYMILA
BLA BLA BLA I KAN UN ME KTA TALLI KARIN
SA TRASH E KAM KET TIMIN KTO E KAN VETEM KRAHIN
VETEM KRAHIN

REF:

KTO NUK E DIN SE KU JAN TU SHKU KTO
KTO NUK E DIN SE KREJT KTO JAN GJYNOH
KTA JAN VEC FALLCA SE SARRIJN DOT KURRGJO
FLASIN PA LIDHJE SE ASNJO UN NUK I NJOH x2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021