Teksti Origjinal

Mun ke furra mre biro
N'kry t'pazarit
U vra Sula mre biro
Bash i djalit

Mu vra Sula mre biro
Bash i djalit

Gjith Kavaja mre biro
Zun me qa i a e
Qajn per Sulon o biro
Se u vra i a e

Qajn per Sulon o biro
Se u vra i a e

Ç'bone ti o mre djalo
Mre i bir e
Kom vra Sulon o babo
Me pa hir e

Kom vra Sulon o babo
Me pa hir e

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020