Teksti Origjinal

Nje bahçe
O me portokalle x2

Hyn e del
O moj nje sorkadhe x2

Ref...x2
Dil moj nene dil
Dil se kush po vjen
Po na vjen bandilli
Zemren ma rremben

Nje baçe
O me trendafila x2

Seç kendojn
O moj ca bilbila x2

Ref...x2
Dil moj nene dil
Dil se kush po vjen
Po na vjen bandilli
Zemren ma rremben

Nje baçe
O me rrush te zi x2

Hyn e del
O moj nje bandill x2

Ref...x2
Dil moj nene dil
Dil se kush po vjen
Po na vjen bandilli
Zemren ma rremben

...

Ref...x2
Dil moj nene dil
Dil se kush po vjen
Po na vjen bandilli
Zemren ma rremben

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021