Teksti Origjinal

Çobani me krrab ne dore
Rruan tufat me kembore x2

Ref...x2
N'ato male mbi Sopot
Trendelin e bari plot

N'ato male plot me bore
Rruan tufat ky çobani x2

O çoban

He mor hooo

Si ja kalove behar
Sa qingja sivjet ke marr

Te gjitha ???
Zyshka bejka dhe kaleshka jan

Ref...x2
N'ato male mbi Sopot
Trendelin e bari plot

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020