Teksti Origjinal

Thojn fol pak bo shum , e une spo muna mu nal tu fol e tu bo pak me shum
se plot do tjer man qe po rrin pak si n'gjum ma mir po kthehna n'teeem
n'fakt jeten e kena pak ma ndryshe se qe e qesin nleter
po thom e qesin se po preken qe tnjejtin thes pe shti edhe veten
vi bashk me t'verteten secilli hap e siguron tjetri
pom shti nfat tu punu ton jeten , skom nafak man un kom veper
rrugve tmija skini hija smuni mi perballu , man qa ka shpia kallzon thmija
do perpara i kem msu . Qata sdi as sdu mu kon pjes e asaj qe
i thojn estrad ju vini mem ngu manej edhe mem pa
une vi me knu e nuk boj sfilat nuk po du mu mburr , e spo du me zgat
karrieren tem qe nuk muni me mat me tulifar reperi edhe tulifar kang
more krejt n'guxh tkarit spo muna pa e than

Heeeej e e ee e 2x

Hajt se neser bohet mir ka ma keq edhe ma fshtir
spom pelqen qikjo thonje
po du mem bo diqka ma shum se kta krejt smenojn si un
thjesht mu qu pi ksaj ondrreee
Fame fame po dojn , teton um shesin po don thjesht mu qu pi ksaj ondrre
2x Lyrical Son.

.- 2po2
se e bojna hip hopin mat mirin nballkan
as mos e vnoni ma ndyshim ket vakt
se muziken e dojna i bojna vet beat-at vet rima
ku a baza prishtina per ni nivel t'normales
sa her vina na nuk e bojna per fam famen e kemi ahh famen ta dhojm
jemi shembulli me i mir prej zeros qysh bahet brendi e nuk njekum trendin bitch
jemi vet trendi gjithqka nbinar asht ti veq hapin ki me ndjek
un ta boj piktur hiphopin ku asni ngjyr nuk bon me prek
se jam per aktin me tregu storien zanatli i vjeter
nuk e baj per leter ket pun un e boj per veper ahh.

2x Lyrical Son.

Hajt se neser bohet mir ka ma keq edhe ma fshtir
spom pelqen qe e ki thon
po du mem bo diqka ma shum se kta krejt smenojn si un
thjesht mu qu pi ksaj ondrreee
Fame fame po dojn , teton um shesin po don thjesht mu qu pi ksaj ondrre

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021