Teksti Origjinal

Rrugve po ma bojn qel qel qel
Nese Emrin e ki rina
Hajde Ktu rrina
shoqja e saj manda ju thirri mandarina
komt si branik t'kerrit mos kini pi proteina
Njona zeshkane dhe tjetra bjondina
ajo tjetra emrin Hana
une pe rrej kishe jom Dielli
pom shtin me Xhelozu ka po shkon pe percjelli
edhe pe percjelli edhe mi ble diqka Vjedhi

ajo pom vizllon si per vit ri bredhi
Mos i thuj qelit qe skena shanca uuu
t'dha me pi deri t'vjen ambulanca
e bardh si bora mos je borbardha
pom dokesh si Peme b*** si dardha
life is a bitch Emrin e ka jeta
Thoben e ka te ajt si me ja kafshu Bleta

Shoqet Tgjelozojn veq qe tka hec tye shneta
ulesh memi kallcu thobt kishe t'ra kuleta
uu aha ajo po ma haa Ku te hypim ne Yamaha
edhe na shkojna Dika Hajde nisja me bo baooss
duhesh me shejkiiit thoben breakdance e ki trupin elastikk
edhe belin si llastik ju lutna mos e bon naj gjestt
a naj trik bonum mu ni shum sik fjala mdel pi goje
me shpejtsi Mik Mik

ref (X8)

Rrugve Po Ma bojn Qel Qel Qel

Une jom Hajvan une Rri veq High Man
Loqka Mthirr Shejtan Une ja Rrehi Gajtan
Gata T'shkurta Thobt i ka t'quta
mdoken si tupan un ja rrehi tarabukaa
hupaa lujta pi menve bitchat ikin pi teje
si me ik pi qenve Tengupaa piqulo
u bo kejt Kulo pa ja dhan ni turroo
une nuk e lo mu pshurr ooo
une e ti mami do minuta falmii
mos i kallxo qe jom qel se nuk t'len mami
skom pik dobt a po vjen me pi doo
ski koh mos mendoh e me than Arandoo
thu qe baranm baram po ma ban aj si per bajram
shaje Mozzin pi zotit e ki haram
Who The Fuck is Qeli skoka normal ky njeri
flokt i paska pre si me pas kancerin
Chilling with ma niggas ma madafaking nigass
Pau Pauu with you fuck with ma nigess
Ha Ha une jom shum High dajt pom njekin une
i mshefi nkpucAA hedat e letrat llakin pa vesh a
per mozzikin kan me ni edhe murgeshat
Po e hejtiratin qe se kena tnjejten tesha
po menoj tnjejten pesh aa
Leni Flleshat Falum Fuck em yeah Fuck em
u ha welcome to the party party mozziki in the party party
chilli o shum nalt party party hajde mu nal party party
You wanna be a G po ti sje G hasllerat nrrug si me kan n'taravi
High syt i kena 8tshe secil ban 8tshe lulen e rritim ballkon banese
aja nese don paja me rrit ma pas belaja
Mbyllesh te Shpajaa Wtf you luckin
rruges jan do gjana qe sduhet mi ba pi tutes
smoking marihuana ndor e kom jackin
ku te mshini nrrug pershendetne kejt qelinn
ose thuni kejt valla per qelin mashallah
mozzi thot allah"
staring from my hala
Bitch Im getting money si midis afganistani
Mos u munoni me mprek se mandej keq ndamii
Jav Prishi Disponimin si ndarsem me ju dhimt dhamii
Mos ke aka qeli bitch ka me ju ba namin
Pju boj tejkalime nket far autobani
per mu ka ni edhe Shej Shejtani
nket xhungell Call me Tarzanii
terrorizem nrep si me kon njeri i sadamit

Ref (X3)
Rugve Po ma Bojn qel Qel Qel

Po ma bojn kejt damn damn
Mozii Po Shkon him him Him
Maniak um shkrun edhe nleternjoftim
Shok tngusht e kom chillin
Chilli sikur pimm
Kshtu qe qy qy qy
brat ta ta ta ta
kush o madafucka
hakuna matata mozzi tatamata
Po thu mushi rasta
koka psikopat aa
Pe kapin Kryt edhe po thojn shum manjak aaa

Ref (X4)
Rrugve po ma boj Qel Qel Qel
A ki ni ti per mozzikun
osht ma i riu nven
po ja bojn qel neper qdo ven
Po ja bon qel HEY ti majum nmen
Ky o moziku Ma i riu nven
Kshtu qe thirum kejt qel qel qel

REf (X3)

Rugve po ma bojn Qel Qel Qel

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020