Teksti Origjinal

ke shkallt e tujonit mi mome
ke shkallt e tujonit
skom c'ti boj xhanonit mi mome
e vogel me je

pushkes c'i dul flaka mi mome
pushkes c'i dul flaka
sharrova nga brraka mi mome
e vogel me je

kto plaget e mia mi mome
kto plaget e mia
i kom nga dashnia mi mome
e vogel me je

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020