Teksti Origjinal

Sa her t shoh ne sy shpirtin pesh ma qon, un te pres n takime ti me ardh s guxon , sa her t shoooh ne sy shpirtin pesh ma qon un te pres n takime ti me ardh s guxon , baben mos degjo, mos, nanen mos degjooo aman , degjo zemren tendeeee dhe me dashuro ooo dhe me dashuro , baben mos deeeegjo mos , nanen mos deeegjo amaaaan , degjo zemren tendeee dhe me dashuurooo ooo dhe me dashurooo .
Sa her t shoh ne sy sillesh si hiileesh , me fol nuk guzon veq shiqon e qeeesh , sa her t shoh ne sy sillesh si hileeesh me fol nuk guxon veq shiqon e qeeesh baben mos deeeegjo mos , nanen mos deeegjo amaaaan , degjo zemren tendeee dhe me dashuurooo ooo dhe me dashurooo

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020