Teksti Origjinal

Çdo gjë mes nesh
Po ndahet n'dysh
Lidhja jonë po zbehet
Dikush na ra m'sysh

A je me dikond tjetër
Thuaj kush ke fajtor, unë apo ti?
Fatin e kishim n'dorë

A je me dikond tjetër
Kush mbetet fajtor, unë apo ti?
Fatin e kishim n'dorë

Ani..Ani..Ani..
Zemra jem, rrugë e mbarë
Me të pa me t'jetrën
Kurrë s'ta bëj hallall

Ani..Ani..Ani..
Zemra jem, rrugë e mbarë
Me të pa me t'jetrën
Kurrë s'ta bëj hallall

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021