Teksti Origjinal

Dashuria e vërtet
Dielli nxehtë ngroh mbi ne
Dalngadal zhduken retë
E ne të ulur rrimë nën te
Në mendime jemi tretë

Ref:Sa të lumtur jemi ne
Ti më donë e unë të dua
Dashuri kjo mrrekulli
Ngjalli jetë në mua

Do të doja të jemë bashkë
Djersa të zgjasë dhe kjo jetë
Bashkë të dy o bashk të dy
Ti kalojmë këto netë

Tekst:D.Zenuni
Muzika:D.Zenuni

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020