Teksti Origjinal

FEST KEMI SONTE
TE 2-TUJ VALLZU
TI JE O ZEMER I VETMI QE DY
O HAJDE TA KALLIM
ME SHUM MOS KERKO
E BUKUR ESHTE JETA
VEQ LUJM E VALLZOJM

REF 2X
SONTE ZEMER DO TA KALLIM
SIKUR ESHTE E FUNDIT HER
KUR TE NDIEJ TY AFER VETES
PJESA TJETER ESHTE PA VLER

SONTE ZEMER DO TA KALLIM
ATMOSFERA NDIZET FLAK
VEQ E JOTJA SHPIRT JAM KET NAT

HAPAT PRAN TEJE SA BUKUR KALOJN
DEJEt E MIA VEQ TI QARKULLOJN
O HAJDE TA KALLIM
ME SHUM MOS KERKO
E BUKUR ESHTE JETA
VEQ LUJM E VALLZOJM

REF 4X
SONTE ZEMER DO TA KALLIM
SIKUR ESHTE E FUNDIT HER
KUR TE NDJEJ TY AFER VETES
PJESA TJETER ESHTE PA VLER

SONTE ZEMER DO TA KALLIM
ATMOSFERA NDIZET FLAK
VEQ E JOTJA SHPIRT JAM KET NAT

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020