Teksti Origjinal

Sonte dua te rri
Ketu prane detit te zi
Sonte mungon vec ti
Ketu mbi catine time ti
Aaaaa, kenge budallace
A-a-a-a-a, kenge budallace.

Sonte dua te pi
Te pii pakufi
Sonte dua te parara,
Ndersa n'kembe smund te rri
Aaaaaa, kenge budallace
A-a-a-a-a kenge budallace

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020