Teksti Origjinal

2x
Ta kisha ditë
se ti do te jesh tradhtare
une ma mire mos t'kisha lindur fare

krejt cka pata ty ti dhashe
zemren time moj n'dore ta lash

ku je ti qe te kerkoje
fatim tim e mallkoj
u largove krejt pa fjale
me thoshe te dua vetem ty more djale

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020