Teksti Origjinal

akoma nga e para
ndjenjat dot si ndala
kam frik serish tet kem

syt jo nuk ti ndava
ne trup me mbeti fjala
e fundit qe ti me the

REF.
ti se din dhimbjen qe kam ne shpirt
veshtrimi jot me con ne nje fillim
gjith deshirat fiksimet qe kam
per ty jan zmr me thuaj nje fjal
DOJA DOJA
ta kisha pran my love
tet shijoj buzen kohen ta ndjenim
DOJA DOJA

Sikur nje fjale my love
Tet ndjeja edhe pse dikur sjemi

Vetem ty te doja,
Veten e mashtroja,
Nje tjeter s' mund te jem,

Kujtimet i mendoja,
Ne endrra te kerkoja,
Ajo qe kam eshte e njejta ndjenj!

ne shpirt
veshtrimi jot me con ne nje fillim
gjith deshirat fiksimet qe kam
per ty jan zmr me thuaj nje fjal
DOJA DOJA
ta kisha pran my love
tet shijoj buzen kohen ta ndjenim
DOJA DOJA

Sikur nje fjale my love
Tet ndjeja edhe pse dikur sjemi...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020