Teksti Origjinal

Let go
Fuck it
Duhen money babe
Fuck it
Parameno ca bojm te dy
Dalim
Face to Face my babe
Dalim
Parameno ca boj un ty

Se naten kam me ta cu
Ta boj flim ty babe
Po du shum shtrejte me jetu
Cuz' I'm a lady babe

You call me, call me Roze
Call me, call me Roze
Ti duhesh me pas shum money
Per me pas nje Roze
Thirrem, thirrem Roze
Thirrem, thirrem Roze
Ti nuk e din me kon je
Ta boj Gol ty babe

Come to, come to your Roze
Come to, come to your Roze
Come to, come to your Roze

Let go

Fuck it
S'bon pa money babe
Fuck it
Parameno ca boj un ty

Se naten kam me ta cu
Ta boj flim ty babe
Po du shum shtrejte me jetu
Cuz' I'm a lady babe

You call me, call me Roze
Call me, call me Roze
Ti duhesh me pas shum money
Per me pas nje Roze
Thirrem, thirrem Roze
Thirrem, thirrem Roze
Ti nuk e din me kon je
Ta boj Gol ty babe

Come to, come to your Roze
Come to, come to your Roze
Come to, come to your Roze

You call me, call me Roze
Call me, call me Roze

Thirrem, thirrem Roze
Thirrem, thirrem Roze

Thirrem, thirrem Roze
Ta boj Gol ty babe

Ta boj Gol ty babe

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021