Teksti Origjinal

Ne asnje ndarje
S"ka te fituar
Une do vazhdoj te jetoj
Tek asnje femer se kam degjuar
sSe dashuria fiton

Ne buzet e tua
,tradhti jeton
cdo vend ku ti FALESH
,nuk te shpeton

Rref.2 here
Asnjeher per ty nuk do qaj
asnjehere ne jete sdo ta fal
jo me asnjehere une dhe ti
I ke ndare me ure ti dy brigje tani

Asnjehere
Asnjehere
Asnjehere
D.D dije

Ne buzet e tua
Tradhti jeton
Cdo vend Ku ti falesh
Nuk Te Shpeton

Rrefren 2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020