Teksti Origjinal

edhe nese ki pare me miliona per ato sene nuk bona e jotja jom e sigurt s kom qa menona ti se din qa po don (2) e di ki pare po une kur s me don se kom gajle meniher kerkon ndarje oooo vet gjaje 1rrugdalje pa pare asnjo sun e nxone oooo kaloje kaloje ta shoh a um mashtrove se kur ki pare meniher shkon te tjetra e mu m lone ooooo edhe nese ki........(2) ki pare po une kur sum don se kom gajle.......

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.0 © 2020