Teksti Origjinal

Unë do të vete
lule moj lule
Larg në kurbet
lule moj lule

Diçka do te bie
lule moj lule
Një degë lajthie
lule moj lule

Ta vësh në kutie
lule moj lule
Të të bëjë hije
lule moj lule

Gjithnjë kur ta shikosh
lule moj lule
Të mjerin t’më kujtosh
lule moj lule.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021