Teksti Origjinal

Sonte po m'dukesh extra,
kur t'pash pa fryme mbeta,
Afrohu pak me ngat,
T'fali gjithcka n'ket Nate.

(Ref)
Hajde hajde moj belholla,
Shume nice me vetllat e holla,
Hajde hajde pa ty s'bojka,
Syrin tend zemra ma dojka.

O yll m'ke ngel fiksim,
Ne zemren Syrin tim,
Cka t'dush boj n'ket Nate ,
Per ty o dukat

(Ref)
Hajde hajde moj belholla,
Shume nice me vetllat e holla,
Hajde hajde pa ty s'bojka,
Syrin tend zemra ma dojka.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021