Teksti Origjinal

Reff
Kudo qe shkon ti nk um harron ti per mu mendon ti se mu em do ti

Minutat kalojn e per ty nuk ndryshojn edhe vitet tona shkoj syte e tu lot perfundojn fotografit i ruan ne dhe vetmi i vuan emrin time ne zemer e ke te shkruar me ke ne mendje gjithmon ne mendje se un tbej me ndje ti mu mir em njeh kalendarin shikon ditet po i vajton per mu sot kallxon per mu sot kallxon
Reff
Kudo qe shkon ti nk um harron ti per mu mendon ti se mu em do ti

Nuk mendonve qe je vet e kom me te mungu apet zemra jote kerkon ndihm amo asnjo jo spo te nin okej tash mallkoje veten tlutem mu mos ma prish jeten une ma e kam gjet tjetren ti mund me lexu vec letren se dikur je kon jemja e per ty ka fol vec ndjenja edhe gjaku neper vena vetem per ty ka rrjedh ne vena se per mu je kon njo fytyren tande ma nk po e shoh se ty ndoshta ma nuk te njoh hej baby me fal se spo te du ma
Reff
Kudo qe shkon ti nk um harron ti per mu mendon ti se mu em do ti

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020