Teksti Origjinal

Sa herë ke gënjyer se më don,
Sa herë je kthyer në orën më të vonë,
Ka kohë që s’më shikon fare në sy,
Ka kohë jam me ty por s’ jam me ty.

Të duhet kohë, të kuptoj shumë mirë oj ti
Ndaj po largohem për t’u kthyer përsëri!

Ref:
Dhe në vdeksha pa t’pa, mos mendo se s’jam ma,
Unë do t jem pranë, kur të mbetesh vet
Dhe n’këndofsha pa za, mos mendo se s’jam ma,
Unë do t jem pranë, kur t’mbetesh fikall vet

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020