Teksti Origjinal

cdo moment me ty
te ndjej un pa mase
e di qe jam gabim
se fsheh xhelozine

pak a shum nervoz
s'jam aspak rehat
ah kjo xhelozi
po me len pa mend

ref: 2x
xheloz per ty un jam
sa her qe s'te kam prane
xheloz per dashurine
xhelozia eshte gabim

me shoqet kur je
s'po te le rehat
ah kjo xhelozi
sikur ben magji

pak a shum nervoz
s'jam aspak rehat
ah kjo xhelozi
po me len pa mend

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021