Teksti Origjinal

Ta Bona Bona
e Meritoje
ta bona kongen
tani ngjoje

Ti ishe goca goca mamit 2x
Por ti Je dhelper Zemer
Ne fund e tregove

Te Bej Te fala 2x
une jam pilivoni
ja fute vetes
jam cun elbasani

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020