Teksti Origjinal

Ayeee,
Mylli ti syt e t'shoh una
Ayee,
akull ne trup edhe trupin WOW.

Summer is fucking amazing
emocionet po mesin,
s'di ku a presim na mengjesin
e ti prap me mu.

A je?
tregom ti,
tregom ti,
tregom e jemja a je?

T'mir e ne t'keq me mu baby
A je ?
tregom ti,
tregom ti,
tregom e jemja a je?

A je? x4

E di pa ty s'o leht
pa ty s'o mir nuk o njejt,
sa un a po ndjen
po du me dit kallxom drejt.

M'u dashuru me ty
e di, e di ia ka vlejt,
une sa here t'shoh
te du, te du, te du krejt.

Ayeee
S'di a po nin ti s'di a e din
Ayee
une t'du ty jo njo si ti.

Mes krejtve na dor per dore
c'ka foli kjo nuk o fore,
Uu sa nice po ti,ti ka dole
e ti prap me mu.

A je?
tregom ti,
tregom ti,
tregom e jemja a je?

T'mir e nt'keq me mu baby
A je?
tregom ti,
tregom ti,
tregom e jemja a je?

A je? x4

E di pa ty s'o leht
pa ty s'o mir nuk o njejt,
sa un a po ndjen
po du me dit kallxom drejt.

M'u dashuru me ty
e di, e di ia ka vlejt,
une sa here t'shoh
te du, te du, te du krejt.

A je?
tregom ti,
tregom ti,
tregom e jemja a je?

T'mir e ne t'keq me mu baby
A je?
tregom ti,
tregom ti,
tregom e jemja a je?

A je? x4

E di pa ty s'o leht
pa ty s'o mir nuk o njejt,
sa un a po ndjen ?
po du me dit kallxom drejt.

M'u dashuru me ty
e di, e di ia ka vlejt,
une sa here t'shoh
te du, te du, te du krejt.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020