Teksti Origjinal

2x
Hajde l'shone zanin
motra e kusherina
thojshit kur t'vjen nusja
defat do ti shkyna.

2x
Nuse nuse jo mahi
si per burr si per vjehrri
marshallah si lulja n'rrem
ja pash hajrin djali jem.

2x
Me ke hy ne zemer
boll e mir tek je
qesi nuse nana
po dojka per re.

2x
Nuse nuse jo mahi
si per burr si per vjehrri
marshallah si lulja n'rrem
ja pash hajrin djali jem.

2x
Nuse nuse jo mahi
si per burr si per vjehrri
marshallah si lulja n'rrem
ja pash hajrin djali jem.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020